Każda nowa książka, w momencie zakupu traci na wartości. Jedyne co ją zaczyna odróżniać od innych książek z tym samym ISBN to cechy negatywne, które określają poziom zużycia, zniszczenia. Kopie książki niczym się nie różnią...

z wyglądu!

Co Nadaje Książce Unikalność?

„Książka czytana przez tysiąc różnych osób to tysiąc różnych książek”. ―Andriej Tarkowski

Książka, która jest przeczytana przez czytelnika powoduje przemyślenia, wpływa na postrzeganie świata jednak podstawą świata poza nami, jest drugi człowiek. Przeczytanie książki zostawia w nas ślad, na książce zostawia niewidzialny autograf. Jednak obrastanie w przemyślenia, którymi się z drugim człowiekiem nie dzielimy, może mieć negatywne skutki.

YouTalky jest systemem, który nadaje każdej kopii książki unikalny kod QR. Ten kod umożliwia poprzez użycie współczesnej technologii dodanie swoich przemyśleń, nagranie głosu, drogi jaką książka przebyła - tylko do skarbca danej kopii książki.

Jak Nasza Książka Może Stać Się Unikalna?

Musimy związać unikalny kod, który znajduje się na naklejkach YouTalky z książkami, które posiadamy. Tak wygląda przykładowy kod na stronie A4, która posiada 4 naklejki:

Górny kod jest zaklejony, aby pozostał prywatny

Kod należy przykleić na książkę i zeskanować a następnie wpisać tytuł książki w wyszukiwarkę, aby znaleźć nasz tytuł.

Następnie klikamy Połącz i od tego momentu, po ponownym zeskanowaniu kodu, możemy dodawać do niego materiały, które będą dostępne tylko i wyłącznie dla właściciela książki, który zeskanuje kod.

Jak Zwiększyć Unikalność Książki?

Aby nakleić naklejkę na książkę i powiązać ją z książką, musimy posiadać konto użytkownika na youtalky.com

Kiedy posiadamy unikalną książkę - na zawsze pozostajemy z nią w kontakcie. Jak?

Kiedy sprzedajemy, pożyczamy lub oddajemy książkę, jej nowi właściciele, poza posłuchaniem tego co mieliśmy do powiedzenia, mogą dodać ją do swojej półki. To powoduje rysowanie trasy jaką przebyła książka na mapie oraz powiadamia każdego poprzedniego czytelnika książki.

W ten sposób, rozstanie się z naszą książką jest łatwiejsze i daje nam więcej niż jej kurzenie się na półce.

Drogę przykładowej kopii książki możemy zobaczyć tutaj na przykładzie Diuny.

Książki, które posiadamy przebywają na jednaj z naszych półek.

Aby dowiedzieć się więcej, lub wygenerować własne kody, możesz skontaktować się z nami.